پتک سخن می گويد:

 وبلاگ دومی را به نام (واگويه ها )راه اندازی کرده ام .واين به معنای تمام شدن کار پاشيلی ها نيست بلکه به معنی کامل شدن پاشيلی ها می باشد .برای ديدن وبلاگ می توانيد به اين آدرس برويد:

neyestani.blogfa.com

/ 10 نظر / 21 بازدید
kimiya

سلام دوست عزيز ما براي كسب درآمد از اينترنت محيطي شفاف و ساده برايتان مهيا نموده ايم .....خسته نباشين ...مطالب جالب و جديدي رو در مورد تنها راه(( قانوني ))کسب درآمد از اينترنت در (ايران ) توسط يک سايت فرهنگي و3شرکت بزرگ ايراني باحمايت کليه بانکهاي سيستم طرح شتاب..... که موفق به راه اندازي سيستم بازاريابي شبکه اي جالبي شده اند....و شماميتوانيد از هر نظر به آن اطمينان داشته باشيد ...را نوشته ام...... ارسال رايگان كليه محصولات فعلی سايت برای همه اعضای ويژه .... 5 تا 15 درصد تخفيف در محصولات داخلی سايت(كتاب، سی دی و كارت اينترنت و کارت تلفن). 10 تا 20 درصد تخفيف در فروش كتب خارجی با دلار 220 تومان ارائه يك آريا كارت بنام شما با اعتبار يك ساله(قابل تمديد برای سالهای متوالی)، به عنوان يك كارت اعتباری داخلی با استانداردهای بين المللی ارائه مستر کارت به اعضا در آینده ای نزدیک و.............. امکان کسب درامدی بسیار عالی و بی نظیر برای شما تا سقف ..... فرصتهاي مناسب در زندگي به ندرت پيش ميايند.....شانسي که شايد ديگر سراغ شما نيايد!!!!!! با بهترين آرزوها... http://www.kimiya-money.blogfa.com

بكتاش آبتين

جناب نيستانی سلام . اميدوارم خوب باشی .کارت را خواندم وبعد از نوشتن اين پيغام وبلاگ جديدت را می بينم . موفق باشی.

Elham malekpoor

Domino تنها یک اشاره است ضربه ی نخست با ما شما تنها بازی می کنید؟! ما هم بازی

Solh

باگذشت ۲۶سال ازحکومت فاشيستي مذهبي ايران که کارنامه ای خونباری بر جای گذاشته و با توجه به عملکرد اصلاح طلبان و استحالهچيان ۲آلترناتيو جهت رسيدن به یک حاکمیت مردمی که خودمردم تصمیم گیرنده امور مملکتی باشند درِپيش رو داريم ۱ـ ريختن به خيابانها وتومار رژيم طالبانی را در هم پیچیدن ۲ـ حمله نيروهای آمريکا که گزينه حوبی نيست.به اميد آن روز که دير نيست پیروزی از آن مردم است درود بر شما.

ميثم يوسفي

خوشحالم از آشنايی با وبلاگتون.شعر ها لذت بخش بودند وانرژی زا!!

Solh

گوشهايی از متن سخنرانی جرج بوش در "مركز تجارت بين‌المللی رونالد ريگان" چالش بزرگ ما در قرن جديد ايدئولوژی مرگبار افراط گرايان اسلامی چالش بزرگ ما در قرن جديد است... افراط گرايان می‌خواهند به تاثير آمريكا و غرب بر خاورميانه بزرگ خاتمه دهند، زيرا ما از مردم‌سالاری و صلح حمايت می‌كنيم و بر سر راه خواسته‌های آنان قرار گرفته‌ايم... آینده ما و آینده این منطقه با یکدیگر مرتبط هستند. اگر خاورمیانه بزرگ به حال خود رها شود تا در تلخی رشد کند، اگر کشورها در فلاکت باقی بمانند، آن بخش از جهان منبعی از درگیری‌های بی پایان و خطر روز افزون برای نسل ما و نسل آینده خواهد شد... ما مصمم هستیم تا گروه‌های رادیکال از حمایت و پناه رژیم‌های شرور برخوردار نشوند. دولت‌های حمایت‌گر مانند سوریه و ایران دارای تاریخچه طولانی‌ای در همکاری با تروریست‌ها بوده و مستحق هیچ نوع صبری از سوی قربانیان تروریسم نیستند.

queenrain

سلام با يه شعر به روزم ومنتظر نظر سر بزنين

مهدی افضلی گروه

مازیار جان از کار زشت سایت قابیل خیلی حالم گرفته شد . هرچه که به ذهنم می رسید برایشان نوشتم . البته می دانم که آنرا حرفها که حساب والبته زیاد تند نبود ـ(نصیحتی شاید پدرانه!!!) هر گز نمی گذارند توی سایت . ولی خیلی حالشان گرفته خواهد شد.

علی قراچه داغی | فرنام

اخر يه افسر قد بلند قزاق ميايد اوضاع اين سطرها درست ميشود داش غلام بچه گرگت شده ام نگاه کن زوزوی باد در حنجره چشمان ميشی دختر دختر چشمان ميشی ميشی چشمان دختر دنيا فقط دو روزه داش غلام دلم تنگ شده است از پاکتهای سيما خالی