وبلاگ دوم ام (واگويه ها) با يک مطلب جديد بروز است

  به اين آدرس سر بزنيد:

neyestani.blogfa.com

/ 17 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Solh

کانون وبلاگ نویسان ایران حکم قرون وسطایی " دو سال زندان به جرم وبلاگ نویسی" برای مجتبی سمیعی نژاد را محکوم می‌کند .تایید حكم دوسال حبس برای مجتبی سمیعی نژاد به جرم وبلاگ نویسی یكی دیگر از موارد آشكار نقض حقوق بشر و آزادی بیان در ایران است. كانون وبلاگ نویسان ایران (پن‌لاگ) تایید حكم قرون وسطایی زندان به جرم بیان عقیده برای مجتبی سمیعی نژاد را محكوم می‌كند و پیرو بیانیه‌های پیشین همچنان از حق آزادی بیان مجتبی سمیعی نژاد وسایر وبلاگ نویسان پشتیبانی کرده؛ همه‌ی آزاد اندیشان را به حمایت از آن‌ها فرامی‌خواند كانون وبلاگ نویسان ایران(پن‌لاگ) از عفو بین‌الملل و صلیب سرخ و دیگر مقامات بین‌المللی می‌خواهد که هر چه سریعتر هیئتی را برای رسیدگی به وضعیت مجتبی سمیعی نژاد و دیگر وبلاگ نویسان در بند وزندانیان سیاسی به ایران ارسال کنند وآزادی بی قید و شرط همه زندانیان سیاسی و وبلاگ نویسان را از دولت ایران خواستار شوند. کانون وبلاگ نویسان ایران(پن‌لاگ)

mehri

سلام. از شعرهای شما لذت بردم. نمی‌دانم فضای جديد والس را ديده‌ايد يا نه؟ به هر حال خوشحال می‌شويم اگر نقطه نظرات شما را بدانيم. به دوستان کرمانی ما هم سلام برسانيد.

Solh

برای دستيابی به نـان٫مسـکن٫آزادی بايد مبـارزه وایستادگی کـرد.براي رفع تبعيض از حقوق زنـهای ايـران بايد مبـارزه ایستادگی کـرد.مـردم ايران حق دارند سوال کنندچـرا در آمد حاصله از منابع طبیعی خرِج گروهای تروريستی حزب الله لبنان ميشود.مـردم ايران حق دارند سوال کنندچـرا آقازادها پولها را از ايران خارج و درکانادا٫هلند٫دبی سرمايه گزاری ميکنند.مـردم ايران حق دارند سوال کنندچـرا ثروت ملی ايران را خرِج گروهای حزب الله وآنها را روانه اروپـا جهت فعاليتهای تروریستی مذهبی وصدور انقلاب ميکنند در حالی که ۷۵٪مـردم ايران زیر خط فقر بسر می برند .ما ملت ایران سیاست را دوست داریم ! میخواهیم بدانیم٫ میخواهیم در سرنوشت خود وایران نقش داشته باشیم .يــاران تــا کــی خمــوش!

عرش

سلام مازيار جان وبلاگت را از روی گوگل پيدا کردم. تو فقط ميل به من داده بودی. يادت که می آيد؟ خانه هنرمندان و شعر من که ۱۶ دادی :-( اما نه به واقع خوشحال شدم که نظر واقعی دادی و گفتی تصوير سازی خوب انجام نشده. راستی آلان تو کرمان هستی یا تهران من یادم رفت بپرسم اینقدر که هل شده بودم. داشتم شاخ در می آوردم. وقتی گفتی نیستانی انگار از آسمان افتاده باشی روبروی من. به من سر بزن. مرسی.

عرش

وبلاگت را خواندم. چند پيشنهاد به عنوان يک وبلاگ نويس دارم: ۱- فنت نوشتاری وبلاگ را تغيير نده و روی همان تاهما بگذار بماند و سايز را حروف هم شماره سه باشد. ۲- قالب وبلاگ از نظر تکنيکی خيلی در هم و برهم است مثلا قسمت آرشيو کار نمی کند!! يا قسمت ميل خراب است. فکر می کنم بهتر باشد از يکی از قالب های خود پرشين بلاگ استفاده کنی. به نظر من وبلاگ بايد ظاهر خوبی داشته باشد تا خواننده دلش بيايد برای بار دوم سر بزند. مخصوصا وبلاگ تو بايد ظاهر جذاب و گیرایی داشته باشد.

Solh

کانون وبلاگ نویسان ایران( پن‌لاگ) دستگیری کارگران زحمتکش شرکت واحد را شدیدا محکوم می‌کند. دولت جمهوری اسلامی ایران به جای ترتیب اثر دادن به خواسته‌های بر حق صنفی کارگران شرکت واحد و بهبود وضع اسف بار معیشتی آنان به روش همیشگی خود می‌خواهد با سرکوب و دستگیری و ارعاب کارگران اعتصاب آنها را در هم بشکند. کانون وبلاگ نویسان ایران(پن‌لاگ) خواهان آزادی بی قید و شرط همه اعضای سندیکامی باشد و از همه وبلاگ نویسان تقاضا می‌کند با پخش اخبار این اعتصاب و نوشتن در باره آن در وبلاگ‌های خود از کارگران شریف شرکت واحد حمایت کنند. پن‌لاگ همچنین از همه سازمان‌های طرفدار حقوق بشر انتظار دارد با اعتراض گسترده و شدید به دولت ایران خواهان تضمین امنیت جانی اعتصابیون و خانواده‌های آنان شوند و نگذارند این اعتصاب صنفی با روش همیشگی دولت ایران یعنی کشتار و اعدام خاتمه پیدا کند. کانون وبلاگ نویسان ایران(پن‌لاگ)

pirsook

سلامم ... مرسی که سر زدين بهم ... خوشحال شدم .. نظرتون با تبادل لينک چيه؟؟؟ ... به روزم ... و منتظر .. راستی شما با آقای رجبی بهجت آشنايی ندارين؟؟؟ اهل رفسنجان... خوش باشی و بای

سید مهدی موسوی

سلام دوست عزیز! باز با مطلبی تحت عنوان «يك متن غير ليبراليستي/غير فمينيستی با سس اضافي» به روزم حتما سر بزن...

Bejan Baran

مازيار جان از خواندن شعر شما حظ کردم. با اتود ۱۵به روزم. نقد شعر با رسول زاده: چرخش زاويه ديد- به روز شد:http://naqdesher.persianblog.ir