وبلاگ آقای مسعودسلاجقه (چلچله)اقتتاح شد:

masudsalajeghe.blogfa.com

/ 10 نظر / 16 بازدید
mehdi mousavi

سلام به روزم با يه ترانه و يه شعر سپيد

mohammad ghaemi

سلام مازیار!‌ سر نزدی ها . با / تکه ای از يک شعر بلند که هر گز بلند نشد/ بروزم ... ولی شما مطلب قبل رو هم بخون

ماني فست شعر را در وبلاگ منها بخانيد !

شاعران متن زبان فارسی به چند دسته تقشیم می شوند : ۱- شاعران جیره خور دولت زبان فارسی ۲- شاعران غیر جیره خور دولت زبان فارسی ۳ - شاعران گشنگی شاعران دسته ی اول، عمرشان طولانی باد. شاعران دسته ی دوم، از شاعران دسته ی اول فاشیست ترند و شاعران دسته ی سوم پیشاپیش مرده اند. رادیکالیته ی آزاد در زبان فارسی وجود ندارد. مکان گرایی زبان فارسی، بسامد فعل ماضی را در آن بالا می برد. اکثر سطرهای شعر جدید، جملات خبری هستند که با درک زیباشناسی مخاطب و با حدود آن نوشته می شوند. ما واقعن معضل داریم. یک عده ای شعر را برای شعر می خواهند، شعر آبستره می نویسند. یک عده ای هم شعر را برای مخاطب می خواهند. ویک عده ی مادر به خطای محافظه کار هم هر دو را می خواهند. ما دسته ی اول را طلب می کنیم. ماپیشاپیش جزء شاعران آبستراکشن هستیم... / ماني فست شعر را در وبلاگ منها بخانيد !

sheida mohamadi

النگوهای شکسته ام را علی پس آورد و پسرم را هیچ کس. وقتی دوازده ساله شد از نردبام مرداد افتاد و من همه خرداد را فریاد زدم خداداد... خداداد....

وحید ضیائی

سلام .گاهی شاعر با خودش قهر می کند .گاهی يعنی هميشه که کسی چيزی کم دارد ...يا زياد ...لذت بردم .سياه پشمالو با معرفی قالب شعراستان در اديبان به روز است .بخوانيد و نظرتان را می خواهم .

arsoo

سلام دردي را دوا نكرده پس بهتر كه با درود باشيم نه با به با درود بابا اين وبلاگ مال من نه ازرم شايد وقت ان يا اون رسيده كه بعضي پرده ها برافتد من با زحمت پست كردم ولي نشد

ناما جعفري

سلام مهربانانه به مازیار عزيز.....ماهم به دنيا آمديم... 1مهرروزتولدم بود/که کم کم داردتمام می شود دراين قبيله ی سرگردان...مادر/پدرتراز/همی مادرپدرها ...!!!